Γεμάτο παιχνίδια , εμπειρίες και εκπλήξεις για μικρούς και μεγάλους συνεχίζει τη λειτουργία του το χριστουγεννιάτικο χωριό στη Λιβαδειά με λιακάδες χειμωνιάτικες που ζεσταίνουν τα σώματα και τους ψυχές. Παρέες νεαρών διασκεδάζουν με αυτόν τον σύγχρονο ήσυχο νεανικό τρόπο ενώ οι μεγαλύετροι ανακαλούν τις μνήμες μιας παιδικής ηλικίας που έφυγε. Αφού κάναμε μια περιήγηση με βίντεο (δείτε εδώ: https://viotiaplus.gr/2023/12/21/volta-sto-christougenniatiko-chorio-tis-livadeias-vinteo/61073/ δεν θα μπορούσαμε να μην έχουμε τη φωτογραφική αποτύπωση του χωριού που τόσες συζητήσεις προκαλεί και τόσους ανθρώπους έλκει.
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132420.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132424.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132427.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132510.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_140816.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_140834.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_140859.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_140914.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_140926.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_140949.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_141007.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_141017.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_141035.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131257.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131309.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131314.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131325.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131344.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131426.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131436.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131503.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131516.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131522.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131536_001.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131536_019.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131556.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131617.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131626.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131635.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131704.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131710.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131717.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131727.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131736.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131738.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131748.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131811.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131812.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131813.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131846.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131923.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131945.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_131959.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132043.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132049.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132105.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132119.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132156.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132202.jpg?resize=353%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132228.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132303.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132309.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132326.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231222_132340.jpg?resize=627%2C470&ssl=1)