Εγκαίνια εκλογικού Κέντρου Ανεξάρτητου υποψηφίου δημάρχου Γιώργου Αραπίτσα «ΠΡΩΤΑ Ο ΔΗΜΟΤΗΣ» στην Αλίαρτο
Το εκλογικό κέντρο το οποίο βρίσκεται στην Λ. Αθηνών απέναντι από τα ΕΛΤΑ Αλιάρτου.
Αραπίτσας Γιώργος : Σας προσκαλούμε στα εγκαίνια του εκλογικού μας κέντρου την Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου και ώρα 20:00 στην Λ. Αθηνών απέναντι από τα ΕΛΤΑ Αλιάρτου. Η παρουσία σας θα μας τιμήσει και θα μας χαροποιήσει ιδιαίτερα
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/09/arrapitsas-egk-1024x581.jpg?resize=640%2C363&ssl=1)