Ο Σωκράτης Μάλαμας θα βρίσκεται στα Λεύκτρα στις 3 Αυγούστου, προσκεκλημένος από τον τοπικό Εκπολιτιστικό Μορφωτικό Σύλλογο, για να δώσει μια συναυλία από εκείνες που καταγράφονται μέσα μας ως δυνατή εμπειρία και μένουν για καιρό στη μνήμη. Η συναυλία θα δοθεί στο δημοτικό γήπεδο των Λεύκτρων και ο Σωκράτης με την μπάντα του και την Ιουλία Καραπατάκη “υπόσχεται να φοράει τα καλύτερά του: τα πιο αγαπημένα του (σας) τραγούδια, τα πιο σκοτεινά, τα φωτεινά και τα χιλιοτραγουδισμένα ή μια απρόβλεπτη ροή που σίγουρα θα συγκινήσει και θα μας ενώσει πάλι”.
Τιμή εισιτηρίου: Προπώληση – Φοιτητικό – Ανέργων : 12 € / Ταμείο: 14 €
Προπώληση εισιτηρίων: Θήβα – ΜΟΤΕΛ, Λιβαδειά – ΠΟΛΥΤΡΟΠΟ, Χαλκίδα – ΓΑΛΑΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ
και στο viva.gr
Προπώληση εισιτηρίων: Θήβα – ΜΟΤΕΛ, Λιβαδειά – ΠΟΛΥΤΡΟΠΟ, Χαλκίδα – ΓΑΛΑΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ
και στο viva.gr
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr.185-138-42-70.linuxzone138.grserver.gr/wp-content/uploads/2019/07/Καταγραφή1-6.jpg?resize=351%2C492&ssl=1)