Ο Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας Φάνης Σπανός και υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Φθιώτιδας της παράταξης “Επιμένουμε στην καρδιά της Ελλάδας” θα πραγματοποιήσουν περιοδεία σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα:
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/09/unnamed.jpg?resize=640%2C905&ssl=1)
Ο Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας Φάνης Σπανός και υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Φθιώτιδας της παράταξης “Επιμένουμε στην καρδιά της Ελλάδας” θα πραγματοποιήσουν περιοδεία σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα: