Την παρουσίαση των υποψηφίων του Συνδυασμού “#Επανεκκίνηση Τώρα” θα πραγματοποιήσει η Δήμαρχος Ορχομενού Βούλα Καράλη, την Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023, στις 7.00 μ.μ., στην αίθουσα του Δ.Σ. του Δήμου Ορχομενού.
![](https://i0.wp.com/viotiaplus.gr/wp-content/uploads/2023/09/Καταγραφή-12.jpg?resize=640%2C357&ssl=1)
Την παρουσίαση των υποψηφίων του Συνδυασμού “#Επανεκκίνηση Τώρα” θα πραγματοποιήσει η Δήμαρχος Ορχομενού Βούλα Καράλη, την Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023, στις 7.00 μ.μ., στην αίθουσα του Δ.Σ. του Δήμου Ορχομενού.